TRALAS KLAIPĖDA - TECHNINĖ PAGALBA KELYJE 

+37065780919

+37065780919

Techninė pagalba kelyje - Tralas Klaipeda.

Automobilių, motociklų ir krovinių transportavimo paslaugos. 4x4 pagalba su visureigiu (užklimpus).Transportavimas visoje Lietuvoje. Taip pat galime transportuoti į/iš Latvijos.

Teikiame techninės pagalbos kelyje paslaugas. Transportuojame automobilius ir įvairią techniką iki 3,5T bendrosios masės. Dirbame su spec. transportu, skirtu pervežti nevažiuojančias transporto priemones. Mes naudojame spec. įrangą išlūžus ar užsiblokavus ratams, taip nepadarydami dar daugiau žalos Jūsų automobiliui. Užvedame automobilius išsikrovus akumuliatoriui (12V).

Smulkius gedimus šaliname vietoje, o esant poreikiui rekomenduosime autoservisus Klaipėdoje.

Galime vienu metu transportuoti 2 automobilius. 

Mes visada pasiruošę padėti:

* Sugedus automobiliui ar motociklui kelyje;

*Įvykus eismo įvykiui;

*Užklimpus automobiliui purve, smėlyje ar sniege;

*Pasibaigus degalams atvežame į Jusų nurodytą vieta;

*išsikrovus akumuliatoriui;

*Keičiant atsarginį ratą, neatsukant varžtų ar pripučiant nuleistą padangą.


Sugedusią transporto priemonė pristatysime bet kur Lietuvoje Jūsų nurodytu adresu. Kartu su automobiliu galime paimti ir 4 keleivius (būtina informuoti iš karto užsakant paslaugą).


Siūlome rinktis mūsų paslaugas, nes mes turime ilgametę patirtį šioje srityje, todėl garantuojame suteiktų paslaugų kokybę.

Dirbame legaliai, išrašome PVM sąskaitas-faktūras. Galimybė atsiskaityti banko kortele.

Tralas Klaipėda, Gargždai, Palanga, Kretinga, Plungė, Šilutė, Nida ir visa Lietuva. Tralo paslaugos klaipeda, pagalba kelyje klaipeda, technine pagalba kelyje klaipeda, evakuatorius klaipeda, ištraukimas užklimpus, avarinis užvedimas, automobiliu transportavimas,

automobiliu pervežimas, motociklo transportavimas, motociklo pervežimas